Firmy -->
facebook zgon zapamietane.pl

Lech Kaczyński

Po katastrofie rządowego samolotu pod Smoleńskiem - w której ponieśli śmierć prezydent RP Lech Kaczyński z Małżonką, najwyżsi dostojnicy państwowi, członkowie rodzin katyńskich i organizacji niepodległościowych śpieszący oddać hołd ofiarom zbrodni w Katyniu - marszałek Sejmu RP Bronisław Komorowski ogłosił tygodniową żałobę narodową w dniach 10-17 kwietnia 2010. Wśród blisko stu osób na liście ofiar znajdują się również ludzie świata kultury, jak wiceminister kultury i dziedzictwa narodowego Tomasz Merta oraz znany i lubiany aktor Janusz Zakrzeński. Na czas trwania żałoby narodowej odwołane zostają imprezy masowe i rozrywkowe - wszelkie widowiska, koncerty, rozgrywki sportowe. Do uczczenia pamięci zobowiązane są też media, poprzez ograniczenie nadawania programów rozrywkowych, komedii i reklam. Napływają informacje o odwołanych imprezach kulturalnych, premierach teatralnych i koncertach. Organizatorzy tegorocznych 30. Warszawskich Spotkań Teatralnych - które miały się rozpocząć 11 kwietnia pokazami przedstawienia "Tramwaj" (z Isabelle Hupert i Andrzejem Chyrą, wystawionego przez Krzysztofa Warlikowskiego siłami Teatru Odeon w Paryżu i Nowego w Warszawie) i potrwać do 27 kwietnia - zawiadamiają, że festiwal zostaje odwołany. Jego jubileuszowa, 30. odsłona odbędzie się w 2011 roku. Odwołany został także koncert legendy amerykańskiego jazzu - Jim Hall Trio, zaplanowany na 12 kwietnia 2010 w Filharmonii Narodowej w Warszawie


« powrót

Ostatnio dodane firmy

VAPOR, kujawsko-pomorskie, Dębowa Łąka

Jesteśmy doświadczoną firmą, która przy pełnej dyskrecji wykona dla Państwa usługi sprzątania po osobie zmarłej. Użyjemy do tego najlepszego i serwisowanego... więcej »


Przelane na papier, mazowieckie, Warszawa

Mowy pogrzebowe Napisanie mowy pogrzebowej to podróż do życia, które żegnamy, do dni radości, smutku, do wszystkich spotkanych na tej drodze ludzi... więcej »


Sprzątanie dezynfekcja mieszkania po zmarłych, łódzkie, Łódź

P.U. Freshmaker Usługi DDD Nietypowe i Specjalistyczne z siedzibą Sokolniki-Las woj. łódzkie ul. Piaski Wróblewskie 7 95-039 Sokolniki-Las tel.607511952,504017940,511110425... więcej »


Kalla ZAKŁAD POGRZEBOWY Warszawa Mokotów. Usługi pogrzebowe 24h, mazowieckie, Warszawa

Kalla ZAKŁAD POGRZEBOWY Warszawa Mokotów. Usługi pogrzebowe 24h Świadczymy usługi na terenie całej WARSZAWY, Mokotowa i Ursynowa. Zakład Pogrzebowy... więcej »


Szołtun - Kamieniarstwo, mazowieckie, 05-505 Wągrodno, gm. Prażmów

W naszej ofercie znajdują się nagrobki pojedyncze oraz podwójne. Staramy się dopasować je do stylu cmentarza oraz Państwa budżetu i gustu. Jesteśmy... więcej »


Dodaj własną firmę

Zostań partnerem serwisu ZGON.PL

Wymiana linków Reklama partnerska(portal - auta)