Firmy -->
facebook zgon zapamietane.pl

Józef Łobocki

Józef Łobocki(10 stycznia 1946 - 31 marca 2004)

Trener piłki nożnej. Pracował w zawodzie trenera od 1978. Współpracował z kadrami młodzieżowymi Polski, przede wszystkim jednak położył wielkie zasługi dla rozwoju piłki nożnej na Warmii i Mazurach. W sezonie 1993/1994 prowadził jako pierwszy trener zespół Stomilu Olsztyn w dwóch pierwszych meczach; zastąpił go Paweł Dawidczyński, a następnie Bogusław Kaczmarek, a klub świętował awans do I ligi. Pracował jako asystent trenera Kaczmarka, następnie prowadził w II lidze zespół Jezioraka Iława i nieznacznie przegrał kolejny awans do ekstraklasy.


« powrót

Ostatnio dodane firmy

VAPOR, kujawsko-pomorskie, Dębowa Łąka

Jesteśmy doświadczoną firmą, która przy pełnej dyskrecji wykona dla Państwa usługi sprzątania po osobie zmarłej. Użyjemy do tego najlepszego i serwisowanego... więcej »


Przelane na papier, mazowieckie, Warszawa

Mowy pogrzebowe Napisanie mowy pogrzebowej to podróż do życia, które żegnamy, do dni radości, smutku, do wszystkich spotkanych na tej drodze ludzi... więcej »


Sprzątanie dezynfekcja mieszkania po zmarłych, łódzkie, Łódź

P.U. Freshmaker Usługi DDD Nietypowe i Specjalistyczne z siedzibą Sokolniki-Las woj. łódzkie ul. Piaski Wróblewskie 7 95-039 Sokolniki-Las tel.607511952,504017940,511110425... więcej »


Kalla ZAKŁAD POGRZEBOWY Warszawa Mokotów. Usługi pogrzebowe 24h, mazowieckie, Warszawa

Kalla ZAKŁAD POGRZEBOWY Warszawa Mokotów. Usługi pogrzebowe 24h Świadczymy usługi na terenie całej WARSZAWY, Mokotowa i Ursynowa. Zakład Pogrzebowy... więcej »


Szołtun - Kamieniarstwo, mazowieckie, 05-505 Wągrodno, gm. Prażmów

W naszej ofercie znajdują się nagrobki pojedyncze oraz podwójne. Staramy się dopasować je do stylu cmentarza oraz Państwa budżetu i gustu. Jesteśmy... więcej »


Dodaj własną firmę

Zostań partnerem serwisu ZGON.PL

Wymiana linków Reklama partnerska(portal - auta)