Firmy -->
facebook zgon

Za batonika zapłaciła śmiercią...

Macocha i babcia małej Savannah Hardin z Alabamy (USA) zostały oskarżone o zabójstwo. Bezmyślne kobiety kazały 9-latce biegać non stop przez trzy godziny, aż ta straciła przytomność! Totalnie odwodniona dziewczynka została przewieziona do szpitala, niestety lekarzom nie udało się uratować jej życia.

Morderczy bieg dziewczynki był karą za kłamstwo. Mała Savannah nie przyznała się bowiem do zjedzenia batonika. Musiała za to biegać wokół domu przez trzy godziny. W końcu upadła na ziemię, straciła przytomność i dostała drgawek. Natychmiast wezwano na miejsce karetkę pogotowia. Niestety, medykom nie udało się uratować 9-latki. Dziewczynka zmarła z odwodnienia, które było wynikiem morderczego biegu.

Obie kobiety przebywają w stanowym więzieniu. Wyznaczono za nie kaucję w wysokości 500 tysięcy dolarów. Zarówno jednej, jak i drugiej, za zabójstwo grozi nawet kara śmierci.

źródło:nasygnale.pl


« powrót

Ostatnio dodane firmy

Zakład Pogrzebowy Magnolia , wielkopolskie, 77-400 Złotów

Kompleksowe usługi pogrzebowe: - obsługa pogrzebów wszystkich wyznań, - pomoc w załatwieniu formalności, - pomoc w organizacji pochówków, - pomoc... więcej »


sprzatanie24.com, mazowieckie, Warszawa

Profesjonalne usługi z zakresu sprzątania i dezynfekcji po zgonie. Działamy na terenie całego kraju, posiadamy wieloletnie doświadczenie w usługach sprzątania... więcej »


EnwcViref, dolnośląskie, Shekhupura

synthroid reaction to alcohol synthroid eye problems synthroid and adipex interactions więcej »


EdcbExisa, dolnośląskie, London

tadalafil tablets 20 tadalafil pronunciation is tadalafil available in the united states więcej »


Ahrrunide, dolnośląskie, London

can atorvastatin be cut in half atorvastatin for cholesterol why do you have to take lipitor at night? więcej »


Dodaj własną firmę

Zostań partnerem serwisu ZGON.PL

Wymiana linków Reklama partnerska(portal - auta)