Firmy -->
facebook zgon

Zamordował i zjadł oko i mózg swojej ofiary...

Makabryczna zabrodnia wydarzyła się w miejscowości Bridgeport na Florydzie (USA). 35-letni Tryee Lincoln Smith został aresztowany pod zarzutem zamordowania bezdomnego i zjedzenia jego oka i części mózgu.

Do zatrzymania mężczyzny przyczyniły się zeznania jego kuzynki, która spotkała go w dniu zabójstwa, czyli 16 grudnia. Nicole Rabb powiedziała śledczym, że Smith był wtedy cały we krwi i chciał się u niej wykąpać.Później przyznał, że zabił siekierą bezdomnego, a potem zjadł jego oko i kawałek mózgu. Rabb początkowo nie brała na poważnie historii swojego kuzyna, ale kiedy w telewizji policja poinformowała o znalezieniu zmasakrowanego ciała bezdomnego, natychmiast skontaktowała sie z policją.

Jak ustalili policjanci 35-letni Tyree Lincoln Smith najpierw zabił ofiarę zadając jej ciosy w głowę, a później poćwiartował zwłoki swojej ofiary. Następnie Smith włożył szczątki mężczyzny do worka na śmieci i zaniósł na cmentarz. Na miejscu wpadł na pomysł zjedzenia oka i mózgu. Jak później przyznał, oko smakowało jak ostrygi.

35-latek wkrótce zostanie przewieziony do szpitala, gdzie zostanie przebadany przez psychiatrów.

źródło:nasygnale.pl; policyjni.gazeta.pl


« powrót

Ostatnio dodane firmy

Zakład Pogrzebowy Magnolia , wielkopolskie, 77-400 Złotów

Kompleksowe usługi pogrzebowe: - obsługa pogrzebów wszystkich wyznań, - pomoc w załatwieniu formalności, - pomoc w organizacji pochówków, - pomoc... więcej »


sprzatanie24.com, mazowieckie, Warszawa

Profesjonalne usługi z zakresu sprzątania i dezynfekcji po zgonie. Działamy na terenie całego kraju, posiadamy wieloletnie doświadczenie w usługach sprzątania... więcej »


EnwcViref, dolnośląskie, Shekhupura

synthroid reaction to alcohol synthroid eye problems synthroid and adipex interactions więcej »


EdcbExisa, dolnośląskie, London

tadalafil tablets 20 tadalafil pronunciation is tadalafil available in the united states więcej »


Ahrrunide, dolnośląskie, London

can atorvastatin be cut in half atorvastatin for cholesterol why do you have to take lipitor at night? więcej »


Dodaj własną firmę

Zostań partnerem serwisu ZGON.PL

Wymiana linków Reklama partnerska(portal - auta)