Firmy -->
facebook zgon

Żywa pochodnia...

Zdarzenie miało miejsce 18 kwietnia ubiegłego roku około godziny 20.

50-letni Mirosław W. odwiedził znajomych w baraku socjalnym przy ul. Kantorowickiej w Nowej Hucie. Rozmawiali popijając rozcieńczony denaturat. Do baraku wszedł 19-letni Patryk  D. i 18-letni Rafał K. i zaatakowali uczestników biesiady.  Mirosław W. zmorzony trunkiem drzemał na fotelu . Doskoczył do niego Rafał K. i oblał mu głowę oraz ubranie denaturatem. Mężczyznę podpalił kolega napastnika Patryk D.

Poszkodowany stanął w płomieniach, a sprawcy podpalenia uciekli. Dwaj koledzy Mirosława W. rzucili mu się na ratunek. Zaczęli ściągać spalone ubranie, do akcji ratunkowej włączył się też jeden z sąsiadów, ratownik medyczny. Mężczyzna kilkoma wiadrami wody ugasił płonące sprzęty w baraku i przystąpił do akcji ratunkowej poparzonego Mirosława W.

Mężczyzna w ciężkim stanie trafił do szpitala na oddział leczenia oparzeń. Miał uszkodzone 25% ciała. Lekarze stwierdzili oparzenia II i III stopnia skóry i dróg oddechowych. Mimo kilku zabiegów operacyjnych mężczyzna zmarł po 10 dniach pobytu w szpitalu.

Podejrzanych zatrzymano po dwóch miesiącach. Zostali rozpoznani przez głównego świadka Zbigniewa S.

Żaden z zatrzymanych nie przyznał się do postawionych mu zarzutów. Jednak z ustaleń prokuratury wynika, że w komputerze oskarżonych znaleziono skasowane pliki wiadomości, w których wspominali, że „podpalili chłopa bo miał jakiś problem”.

Patryk D. i Rafał K. będą skazani za zabójstwo, grozi im dożywocie.

źródło:nasygnale.pl ;kryminalnamalopolska.pl
« powrót

Ostatnio dodane firmy

Zakład Pogrzebowy Magnolia , wielkopolskie, 77-400 Złotów

Kompleksowe usługi pogrzebowe: - obsługa pogrzebów wszystkich wyznań, - pomoc w załatwieniu formalności, - pomoc w organizacji pochówków, - pomoc... więcej »


sprzatanie24.com, mazowieckie, Warszawa

Profesjonalne usługi z zakresu sprzątania i dezynfekcji po zgonie. Działamy na terenie całego kraju, posiadamy wieloletnie doświadczenie w usługach sprzątania... więcej »


EnwcViref, dolnośląskie, Shekhupura

synthroid reaction to alcohol synthroid eye problems synthroid and adipex interactions więcej »


EdcbExisa, dolnośląskie, London

tadalafil tablets 20 tadalafil pronunciation is tadalafil available in the united states więcej »


Ahrrunide, dolnośląskie, London

can atorvastatin be cut in half atorvastatin for cholesterol why do you have to take lipitor at night? więcej »


Dodaj własną firmę

Zostań partnerem serwisu ZGON.PL

Wymiana linków Reklama partnerska(portal - auta)