Firmy -->
facebook zgon

Zabili emerytów

Policjanci Centralnego Biura Śledczego Komendy Głównej Policji przy pomocy kolegów ze Szwecji zatrzymali dwóch Polaków podejrzanych o bestialskie zabójstwo dwojga starszych Szwedów.
Do zabójstwa dwojga obywateli szwedzkich w wieku 70 i 71 lat doszło 19 października rano w Goeteborgu. Bandyci z Polski związali związali i zakleili taśma twarze swoich ofiar. Potem zadali mężczyźnie kilka ciosów w głowę ciężkim narzędziem, a kobietę udusili.

Tego bestialstwa dopuścili się tylko po to, by ukraść z mieszkania ofiar sejf. Potem szybko opuścili wynajmowany w mieście lokal i uciekli, nie zabierając nawet swoich rzeczy.

Szwedzka policja poinformowała o morderstwie kolegów z polski. Zwyrodnialcy zostali schwytani 16 listopada przez funkcjonariuszy CBŚ ze Słupska (woj. pomorskie).

33-letni Mirosław T. i 40-letni Jacek T. zostali przesłuchani i usłyszeli zarzuty. Obaj nie przyznali się do winy. Szwedzkie media podają, że zatrzymani w Polsce mężczyźni mogą być członkami brutalnego gangu napadającego i okradającego starszych ludzi.

Prokuratura Okręgowa w Słupsku wystąpi z wnioskiem do sądu o ich tymczasowe aresztowanie. Następnie obaj - zgodnie z wydanym za nimi Europejskim Nakazem Aresztowania - zostaną najprawdopodobniej przekazani do dyspozycji szwedzkich organów ścigania.
« powrót

Ostatnio dodane firmy

Zakład Pogrzebowy Magnolia , wielkopolskie, 77-400 Złotów

Kompleksowe usługi pogrzebowe: - obsługa pogrzebów wszystkich wyznań, - pomoc w załatwieniu formalności, - pomoc w organizacji pochówków, - pomoc... więcej »


sprzatanie24.com, mazowieckie, Warszawa

Profesjonalne usługi z zakresu sprzątania i dezynfekcji po zgonie. Działamy na terenie całego kraju, posiadamy wieloletnie doświadczenie w usługach sprzątania... więcej »


EnwcViref, dolnośląskie, Shekhupura

synthroid reaction to alcohol synthroid eye problems synthroid and adipex interactions więcej »


EdcbExisa, dolnośląskie, London

tadalafil tablets 20 tadalafil pronunciation is tadalafil available in the united states więcej »


Ahrrunide, dolnośląskie, London

can atorvastatin be cut in half atorvastatin for cholesterol why do you have to take lipitor at night? więcej »


Dodaj własną firmę

Zostań partnerem serwisu ZGON.PL

Wymiana linków Reklama partnerska(portal - auta)