Firmy -->
facebook zgon

Kokaina w brzuchu

Mówią o niej "biała śmierć", bo w "czystej" postaci przybiera postać śnieżnobiałego proszku. To kokaina. Pewien Irlandczyk, który chciał ją przemycić z Brazylii do Europy w swoim brzuchu, chyba jednak przesadził. Połknął aż 72 torebki sproszkowanego świństwa

20-letni handlarz śmiercią miał tupet. Sądził, że jeśli przejdzie pewnym krokiem przez bramki w strefie odpraw na lotnisku w Sao Paulo, to nikt go nie nakryje. Ale przeliczył się.

Irlandczyka oczywiście nie wpuszczono na pokład samolotu do Brukseli. Natychmiast zabrano go do pobliskiego punktu medycznego, gdzie za pomocą trójwymiarowego tomografu prześwietlono mu dokładnie żołądek. Okazało się, że w brzuchu ma aż 72 torebki kokainy! To prawie kilogram narkotyków!« powrót

Ostatnio dodane firmy

Zakład Pogrzebowy Magnolia , wielkopolskie, 77-400 Złotów

Kompleksowe usługi pogrzebowe: - obsługa pogrzebów wszystkich wyznań, - pomoc w załatwieniu formalności, - pomoc w organizacji pochówków, - pomoc... więcej »


sprzatanie24.com, mazowieckie, Warszawa

Profesjonalne usługi z zakresu sprzątania i dezynfekcji po zgonie. Działamy na terenie całego kraju, posiadamy wieloletnie doświadczenie w usługach sprzątania... więcej »


EnwcViref, dolnośląskie, Shekhupura

synthroid reaction to alcohol synthroid eye problems synthroid and adipex interactions więcej »


EdcbExisa, dolnośląskie, London

tadalafil tablets 20 tadalafil pronunciation is tadalafil available in the united states więcej »


Ahrrunide, dolnośląskie, London

can atorvastatin be cut in half atorvastatin for cholesterol why do you have to take lipitor at night? więcej »


Dodaj własną firmę

Zostań partnerem serwisu ZGON.PL

Wymiana linków Reklama partnerska(portal - auta)