Firmy -->
facebook zgon

Śmierć surfera

W wodach Zatoki Puckiej w czwartek odnaleziono ciało poszukiwanego od środy wieczorem 58-letniego surfera. Na zwłoki mężczyzny natrafiono w odległości ok. dwóch mil od Pucka.

Jak poinformował kpt. Janusz Maziarz, kierownik Morskiego Ratowniczego Centrum Koordynacyjnego Morskiej Służby Poszukiwań i Ratownictwa, mężczyznę odnalazła załoga śmigłowca Marynarki Wojennej. Na miejsce skierowano łódź straży granicznej, której załoga wyłowiła z wody ciało surfera


Maziarz dodał, że jeszcze na pokładzie jednostki straży podjęto reanimację, która była kontynuowana w szpitalu. Wysiłki ratowników okazały się jednak bezskuteczne.

Pochodzący z Warszawy 58-letni mężczyzna - doświadczony surfer - wybrał się, by popływać na wodach Zatoki Puckiej w środę wieczorem. Jak powiedział Maziarz, kilka godzin później służby ratownicze zostały poinformowane o jego zaginięciu. Mimo silnego wiatru i deszczu, poszukiwania prowadzone przez Brzegową Stację Ratownictwa we Władysławowie trwały całą noc. Rano włączyły się do nich dwie łodzie straży granicznej oraz śmigłowiec Marynarki Wojennej.

« powrót

Ostatnio dodane firmy

Zakład Pogrzebowy Magnolia , wielkopolskie, 77-400 Złotów

Kompleksowe usługi pogrzebowe: - obsługa pogrzebów wszystkich wyznań, - pomoc w załatwieniu formalności, - pomoc w organizacji pochówków, - pomoc... więcej »


sprzatanie24.com, mazowieckie, Warszawa

Profesjonalne usługi z zakresu sprzątania i dezynfekcji po zgonie. Działamy na terenie całego kraju, posiadamy wieloletnie doświadczenie w usługach sprzątania... więcej »


EnwcViref, dolnośląskie, Shekhupura

synthroid reaction to alcohol synthroid eye problems synthroid and adipex interactions więcej »


EdcbExisa, dolnośląskie, London

tadalafil tablets 20 tadalafil pronunciation is tadalafil available in the united states więcej »


Ahrrunide, dolnośląskie, London

can atorvastatin be cut in half atorvastatin for cholesterol why do you have to take lipitor at night? więcej »


Dodaj własną firmę

Zostań partnerem serwisu ZGON.PL

Wymiana linków Reklama partnerska(portal - auta)