Firmy -->
facebook zgon

Pod prysznicem wyznawała miłość uczennicom

Nauczycielka muzyki z Blackwood w Walii po zajęciach brała z uczennicami prysznic i wyznawała im miłość – donosi serwis dailymail.co.uk.

36-letnia Debbie Lloyd-Jones miała utrzymywać niewłaściwe relacje z dziewczynkami w wieku od 13 do 16 lat. Dwóm z nich kupowała maskotki, perfumy i biżuterię. Prosiła, by nie mówiły rodzicom o podarunkach od niej. Od marca do maja 2007 r. wysłała do licealistek 1124 wiadomości tekstowe, 25 graficznych oraz odbyła z nimi 44 rozmowy telefoniczne.

Lloyd-Jones zaprzecza, jakoby dopuszczała się niewłaściwych zachowań w stosunku do uczennic. Chris David, jej były szef, mówi: "Jeden z pracowników powiedział mi, że pani Lloyd-Jones ma zbyt zażyłe relacje z mała grupą dziewczynek". Sąd zauważył, że mimo iż nauczycielka mogła wybierać kabiny prysznicowe przeznaczone dla pracowników, wybierała te dla licealistek.

Lloyd-Jones była szefową sekcji muzycznej szkoły w Blackwood, do której uczęszcza 600 uczniów. Po wybuchu afery odeszła z pracy.

Policja prowadzi śledztwo w sprawie niewłaściwego zachowania nauczycielki, ale Lloyd-Jones nie została oskarżona o żadne przestępstwo.

źródło ONET.pl/foto joe.pl


« powrót

Ostatnio dodane firmy

Zakład Pogrzebowy Magnolia , wielkopolskie, 77-400 Złotów

Kompleksowe usługi pogrzebowe: - obsługa pogrzebów wszystkich wyznań, - pomoc w załatwieniu formalności, - pomoc w organizacji pochówków, - pomoc... więcej »


sprzatanie24.com, mazowieckie, Warszawa

Profesjonalne usługi z zakresu sprzątania i dezynfekcji po zgonie. Działamy na terenie całego kraju, posiadamy wieloletnie doświadczenie w usługach sprzątania... więcej »


EnwcViref, dolnośląskie, Shekhupura

synthroid reaction to alcohol synthroid eye problems synthroid and adipex interactions więcej »


EdcbExisa, dolnośląskie, London

tadalafil tablets 20 tadalafil pronunciation is tadalafil available in the united states więcej »


Ahrrunide, dolnośląskie, London

can atorvastatin be cut in half atorvastatin for cholesterol why do you have to take lipitor at night? więcej »


Dodaj własną firmę

Zostań partnerem serwisu ZGON.PL

Wymiana linków Reklama partnerska(portal - auta)