Firmy -->
facebook zgon

Tragedia koło Chełmna - nie żyją trzy osoby

Prawdopodobnie zatrucie tlenkiem węgla było przyczyną śmierci trzech pracowników firmy wodociągowej. Ich ciała znaleziono w aucie dostawczym, w którym mężczyźni nocowali. Do tragedii doszło niedaleko Chełmna (woj. kujawsko-pomorskie).

- W środę po południu oficer dyżurny policji w Chełmnie otrzymał informację, że w samochodzie zaparkowanym w miejscowości Kokocko znaleziono ciała trzech mężczyzn. Makabrycznego odkrycia dokonał właściciel firmy, który pojechał sprawdzić, dlaczego pracownicy nie odbierają od niego telefonu - poinformowała Kamila Ogonowska z zespołu prasowego kujawsko-pomorskiej policji.

Ciała trzech mężczyzn, mieszkańców gminy Gostycyn w powiecie tucholskim (woj. kujawsko-pomorskie), znaleziono w zabudowanej skrzyni ładunkowej samochodu dostawczego. Wszyscy byli pracownikami firmy zajmującej się budową wodociągów, w Kokocku od kilku dni prowadzili odwierty.

Urządzenie grzewcze przyczyną tragedii?

Jak ustalono, skrzynia auta często służyła im za miejsce noclegowe. Zainstalowane tu było niezależne od silnika urządzenie grzewcze, które prawdopodobnie stało się przyczyną tragedii.

Wezwany na miejsce lekarz wstępnie wykluczył, by do śmierci mężczyzn przyczyniły się osoby trzecie. Z pomiarów dokonanych przez strażaków wynika, że w zamkniętej skrzyni ładunkowej, podczas pracy urządzenia grzewczego, stężenie tlenku węgla bardzo szybko wzrasta do poziomu niebezpiecznego dla życia.

- Na podstawie ustaleń ekspertów, a także zebranych dowodów, policjanci pod nadzorem prokuratora będą wyjaśniać przyczyny i okoliczności zgonu - dodała Ogonowska.

źródło informacji: INTERIA.PL/PAP


« powrót

Ostatnio dodane firmy

Zakład Pogrzebowy Magnolia , wielkopolskie, 77-400 Złotów

Kompleksowe usługi pogrzebowe: - obsługa pogrzebów wszystkich wyznań, - pomoc w załatwieniu formalności, - pomoc w organizacji pochówków, - pomoc... więcej »


sprzatanie24.com, mazowieckie, Warszawa

Profesjonalne usługi z zakresu sprzątania i dezynfekcji po zgonie. Działamy na terenie całego kraju, posiadamy wieloletnie doświadczenie w usługach sprzątania... więcej »


EnwcViref, dolnośląskie, Shekhupura

synthroid reaction to alcohol synthroid eye problems synthroid and adipex interactions więcej »


EdcbExisa, dolnośląskie, London

tadalafil tablets 20 tadalafil pronunciation is tadalafil available in the united states więcej »


Ahrrunide, dolnośląskie, London

can atorvastatin be cut in half atorvastatin for cholesterol why do you have to take lipitor at night? więcej »


Dodaj własną firmę

Zostań partnerem serwisu ZGON.PL

Wymiana linków Reklama partnerska(portal - auta)