Firmy -->
facebook zgon

Młoda Polka urodziła dziecko w barze koło Rzymu

Młoda Polka urodziła we wtorek dziecko w barze przy drodze wyjazdowej z Rzymu, w rejonie miejscowości Pomezia. W porodzie pomogli policjanci drogówki oraz jedna z klientek baru, która okazała się położną. Noworodek, dziewczynka, jest w ciężkim stanie.

Według włoskich mediów do zdarzenia doszło wczesnym popołudniem, gdy ciężarna Polka, mieszkająca na stałe pod Rzymem, weszła do przydrożnego baru. Jej mąż parkował samochód. Zatrzymali się przy barze przy drodze Pontina, ponieważ kobieta uskarżała się na silne bóle. W toalecie zaczął się przedwczesny poród.

Wezwano karetkę. Najbardziej przydatna, przed przybyciem ambulansu, okazała się pomoc położnej, która przypadkiem była wtedy w tym barze.

Jeszcze przed karetką przybyli na miejsce dwaj patrolujący drogę Pontina funkcjonariusze policji i to oni udzielili również niezbędnej pomocy medycznej zarówno urodzonej właśnie dziewczynce, jak i jej matce.

Dziewczynka jest w bardzo ciężkim stanie. Gdy jej stan ustabilizował się po tym, jak jeszcze w barze uratowano ją przed uduszeniem, razem z matką została przewieziona do szpitala w Rzymie.

źródło PAP /PKo


« powrót

Ostatnio dodane firmy

Zakład Pogrzebowy Magnolia , wielkopolskie, 77-400 Złotów

Kompleksowe usługi pogrzebowe: - obsługa pogrzebów wszystkich wyznań, - pomoc w załatwieniu formalności, - pomoc w organizacji pochówków, - pomoc... więcej »


sprzatanie24.com, mazowieckie, Warszawa

Profesjonalne usługi z zakresu sprzątania i dezynfekcji po zgonie. Działamy na terenie całego kraju, posiadamy wieloletnie doświadczenie w usługach sprzątania... więcej »


EnwcViref, dolnośląskie, Shekhupura

synthroid reaction to alcohol synthroid eye problems synthroid and adipex interactions więcej »


EdcbExisa, dolnośląskie, London

tadalafil tablets 20 tadalafil pronunciation is tadalafil available in the united states więcej »


Ahrrunide, dolnośląskie, London

can atorvastatin be cut in half atorvastatin for cholesterol why do you have to take lipitor at night? więcej »


Dodaj własną firmę

Zostań partnerem serwisu ZGON.PL

Wymiana linków Reklama partnerska(portal - auta)