Firmy -->
facebook zgon

Konferencja: PROFIBAZA

PAP MediaRoom - kadr z filmu

Konferencja: „PROFIBAZA – cyfrowe udostępnienie informacji publicznej na temat sytuacji zdrowotnej ludności (…) – prezentacja platformy oraz podsumowanie realizacji projektu”

  Termin konferencji: 12.05,2021, godz. 10:00
ProfiBaza to unikatowy elektroniczny zbiór danych, który po raz pierwszy w Polsce pokaże, jakie działania zdrowia publicznego są podejmowane, czy odpowiadają potrzebom zdrowotnym społeczności lokalnych, ile kosztują i jakie są ich efekty.
Na platformie dla celów naukowych, administracyjnych i komercyjnych udostępnione zostaną informacje dotyczące profilaktyki chorób, promocji zdrowia i sytuacji zdrowotnej ludności w Polsce, zebrane przez NIZP-PZH oraz inne podmioty sektora publicznego.
Udostępniony systemu danych na temat zdrowia umożliwia podejmowanie racjonalnych i opartych na dowodach decyzji, wzmocni krajowy system zdrowotny oraz umożliwi lepsze gospodarowanie publicznymi środkami finansowymi, będącymi w dyspozycji administracji rządowej i samorządowej.
Źródło informacji: NIZP-PZH
Źródło informacji: NIZP-PZH

« powrót

Ostatnio dodane firmy

Zakład Pogrzebowy Magnolia , wielkopolskie, 77-400 Złotów

Kompleksowe usługi pogrzebowe: - obsługa pogrzebów wszystkich wyznań, - pomoc w załatwieniu formalności, - pomoc w organizacji pochówków, - pomoc... więcej »


sprzatanie24.com, mazowieckie, Warszawa

Profesjonalne usługi z zakresu sprzątania i dezynfekcji po zgonie. Działamy na terenie całego kraju, posiadamy wieloletnie doświadczenie w usługach sprzątania... więcej »


EnwcViref, dolnośląskie, Shekhupura

synthroid reaction to alcohol synthroid eye problems synthroid and adipex interactions więcej »


EdcbExisa, dolnośląskie, London

tadalafil tablets 20 tadalafil pronunciation is tadalafil available in the united states więcej »


Ahrrunide, dolnośląskie, London

can atorvastatin be cut in half atorvastatin for cholesterol why do you have to take lipitor at night? więcej »


Dodaj własną firmę

Zostań partnerem serwisu ZGON.PL

Wymiana linków Reklama partnerska(portal - auta)