Firmy -->
facebook zgon

Sabrina odnalazła się po 12 latach. Ojciec się nie poddał

Sabrina Allen miała zaledwie 4 lata, gdy jej matka porwała ją i wywiozła do Meksyku. Ojciec dziewczynki, któremu sąd przyznał opiekę nad dzieckiem, poszukiwał jej przez ponad 12 lat. Nigdy się nie poddał. Wreszcie udało się odnaleźć jego dziecko - informuje dailymail.co.uk.

Sabrina została odnaleziona w małym meksykańskim miasteczku, gdzie mieszkała razem z matką. Jakim cudem udawało im się przez tyle lat ukrywać? Jak przekroczyły granicę z Meksykiem, mimo że każdy policjant miał ich zdjęcia?

Okazało się, że matka dziewczynki poddała się operacji plastycznej, by zmylić pościg. Przefarbowała też włosy córki na czarno.

Dziecku, które tęskniło za ojcem i dopytywało się, kiedy go zobaczy wmówiła, że ten już jej nie chce. Potem poinformowała ją, że popełnił samobójstwo. Powiedziała też Sabrinie, że jej dziadkowie nie żyją. Dziewczynka przez lata sądziła, że matka jest jej jedyną żyjącą krewną.

Jak udało się trafić na ślad porwanej dziewczynki po tylu latach? Nie wiadomo. Nastolatka została już jednak przetransportowana do Houston, gdzie mieszka jej ojciec. Jej matka trafiła do aresztu.


« powrót

Ostatnio dodane firmy

Zakład Pogrzebowy Magnolia , wielkopolskie, 77-400 Złotów

Kompleksowe usługi pogrzebowe: - obsługa pogrzebów wszystkich wyznań, - pomoc w załatwieniu formalności, - pomoc w organizacji pochówków, - pomoc... więcej »


sprzatanie24.com, mazowieckie, Warszawa

Profesjonalne usługi z zakresu sprzątania i dezynfekcji po zgonie. Działamy na terenie całego kraju, posiadamy wieloletnie doświadczenie w usługach sprzątania... więcej »


EnwcViref, dolnośląskie, Shekhupura

synthroid reaction to alcohol synthroid eye problems synthroid and adipex interactions więcej »


EdcbExisa, dolnośląskie, London

tadalafil tablets 20 tadalafil pronunciation is tadalafil available in the united states więcej »


Ahrrunide, dolnośląskie, London

can atorvastatin be cut in half atorvastatin for cholesterol why do you have to take lipitor at night? więcej »


Dodaj własną firmę

Zostań partnerem serwisu ZGON.PL

Wymiana linków Reklama partnerska(portal - auta)