Firmy -->
facebook zgon

Podhale: przy drodze w stronę Łysej Polany znaleziono zwłoki

Przy drodze w Brzezinach na drodze z Zakopanego w stronę Łysej Polany znaleziono zwłoki. Trwają ustalenia, jak doszło do śmierci mężczyzny.

Roman Wieczorek, rzecznik prasowy komendanta powiatowego policji w Zakopanem, w rozmowie z Onetem potwierdził jedynie informację, że w Brzezinach przy drodze znaleziono ciało młodego mężczyzny w wieku około 20 lat. Pierwsze doniesienia wskazywały, że to ciało nastolatka w wieku 15-16 lat.

Z informacji, do jakich dotarł RMF FM, wynika, że ciało znaleźli pracownicy Tatrzańskiego Parku Narodowego przy składzie drewna, niedaleko przysiółka Brzeziny, w okolicy szlaku prowadzącego na Halę Gąsienicową (miejsce wypadku).

Nieoficjalnie RMF FM podaje, że przy zwłokach znaleziono telefon komórkowy oraz że ciało mogło zostać podrzucone na teren TPN.

Jak dowiedział się Polsat News, mężczyzna miał obrażenia głowy. Niewykluczone, że młody mężczyzna został zamordowany.

- Nie mogę zaprzeczyć ani potwierdzić tych informacji, dla dobra śledztwa - powiedział nam Roman Wieczorek, komentując doniesienia, jakie pojawiły się już w tej sprawie w mediach.

Na miejscu są już policjanci. Na razie nadal oficjalnie nie wiadomo, jaka mogła być przyczyna zgonu. Obok drogi w Brzezinach z obu stron rośnie las. Tam zaczyna się też szlak na Halę Gąsienicową.

Będziemy na bieżąco informować o ustaleniach policji.

źródło: Onet.pl


« powrót

Ostatnio dodane firmy

Zakład Pogrzebowy Magnolia , wielkopolskie, 77-400 Złotów

Kompleksowe usługi pogrzebowe: - obsługa pogrzebów wszystkich wyznań, - pomoc w załatwieniu formalności, - pomoc w organizacji pochówków, - pomoc... więcej »


sprzatanie24.com, mazowieckie, Warszawa

Profesjonalne usługi z zakresu sprzątania i dezynfekcji po zgonie. Działamy na terenie całego kraju, posiadamy wieloletnie doświadczenie w usługach sprzątania... więcej »


EnwcViref, dolnośląskie, Shekhupura

synthroid reaction to alcohol synthroid eye problems synthroid and adipex interactions więcej »


EdcbExisa, dolnośląskie, London

tadalafil tablets 20 tadalafil pronunciation is tadalafil available in the united states więcej »


Ahrrunide, dolnośląskie, London

can atorvastatin be cut in half atorvastatin for cholesterol why do you have to take lipitor at night? więcej »


Dodaj własną firmę

Zostań partnerem serwisu ZGON.PL

Wymiana linków Reklama partnerska(portal - auta)