Firmy -->
facebook zgon

Wypadek na autostradzie A4

Do śmiertelnego wypadku doszło dziś rano na 136. kilometrze autostrady A4 w kierunku do Wrocławia w pobliżu miejscowości Kąty Wrocławskie, gdzie zderzyły się dwa busy i ciężarówka. Nie żyje jedna osoba, trasa jest zablokowana - donosi TVN24.

Dziś rano doszło do zderzenia samochodu ciężarowego i dwóch busów. W wypadku zginęła jedna osoba, to kierowca busa na niemieckich numerach. Jedna osoba z drugiego busa została ranna, śmigłowcem pogotowia ratunkowego została przetransportowana do szpitala.

Jeden z busów przewoził paliwo, doszło do rozszczelnienia zbiornika. Na miejscu wypadku pracują wszystkie służby. Trasa na pasie, na którym doszło do wypadku, jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.

- Sześć zastępów straży pożarnej usuwa skutki tego wycieku. Nie ma zagrożenia wybuchem - powiedział rzecznik dolnośląskiej straży pożarnej Krzysztof Gielsa Gielsa.

Na autostradzie tworzy się korek. Policja apeluje, by jadący w kierunku Wrocławia zjeżdżali z drogi na węźle w Kostomłotach lub jeszcze wcześniej.

źródło: Onet.pl


« powrót

Ostatnio dodane firmy

Zakład Pogrzebowy Magnolia , wielkopolskie, 77-400 Złotów

Kompleksowe usługi pogrzebowe: - obsługa pogrzebów wszystkich wyznań, - pomoc w załatwieniu formalności, - pomoc w organizacji pochówków, - pomoc... więcej »


sprzatanie24.com, mazowieckie, Warszawa

Profesjonalne usługi z zakresu sprzątania i dezynfekcji po zgonie. Działamy na terenie całego kraju, posiadamy wieloletnie doświadczenie w usługach sprzątania... więcej »


EnwcViref, dolnośląskie, Shekhupura

synthroid reaction to alcohol synthroid eye problems synthroid and adipex interactions więcej »


EdcbExisa, dolnośląskie, London

tadalafil tablets 20 tadalafil pronunciation is tadalafil available in the united states więcej »


Ahrrunide, dolnośląskie, London

can atorvastatin be cut in half atorvastatin for cholesterol why do you have to take lipitor at night? więcej »


Dodaj własną firmę

Zostań partnerem serwisu ZGON.PL

Wymiana linków Reklama partnerska(portal - auta)