Firmy -->
facebook zgon

Strzelanina w siedzibie indiańskiego plemienia w Kalifornii

Cztery osoby zginęły, a dwie zostały ranne w strzelaninie, do której doszło w siedzibie indiańskiego plemienia w miejscowości Alturas na północnym-wschodzie amerykańskiego stanu Kalifornia - poinformowały lokalne władze.

Według policji w Alturas w hrabstwie Modoc 44-letnia była przywódczyni plemienia Północnych Pajutów (Nothern Paiute) Sherie Lash została zatrzymana po tym, jak najprawdopodobniej otworzyła ogień w siedzibie plemienia Cedarville Rancheria Tribal Office and Community Center.

Telewizja KRCR podała, że wśród zabitych są dwie kobiety (19-letnia i 45-letnia) i dwóch mężczyzn (30-letni i 50-letni). Według policji jedną z ofiar jest przywódca plemienny.

Członkowie plemienia spotkali się, aby usunąć Lash, znaną również jako Sherie Rhoades, i jej syna ze wspólnoty. Agencja Associated Press nie precyzuje, jaki był powód ich usunięcia.

Kobieta najprawdopodobniej wyciągnęła broń i zaczęła strzelać do czterech osób w budynku i piątej, która próbowała uciec. Gdy napastniczce skończyła się amunicja, najpewniej wyjęła nóż i pchnęła nim kolejną osobę. Jedna z osób uciekła z budynku i zawiadomiła policję. Kiedy funkcjonariusze przybyli na miejsce, podejrzana siedziała przed budynkiem z nożem w ręku.

Jak wynika ze strony internetowej, plemię Północnych Pajutów (odgałęzienie Szoszonów) z rezerwatu Cedarville Rancheria jest uznane przez władze federalne i liczy 35 członków.

źródło: Onet.pl


« powrót

Ostatnio dodane firmy

Zakład Pogrzebowy Magnolia , wielkopolskie, 77-400 Złotów

Kompleksowe usługi pogrzebowe: - obsługa pogrzebów wszystkich wyznań, - pomoc w załatwieniu formalności, - pomoc w organizacji pochówków, - pomoc... więcej »


sprzatanie24.com, mazowieckie, Warszawa

Profesjonalne usługi z zakresu sprzątania i dezynfekcji po zgonie. Działamy na terenie całego kraju, posiadamy wieloletnie doświadczenie w usługach sprzątania... więcej »


EnwcViref, dolnośląskie, Shekhupura

synthroid reaction to alcohol synthroid eye problems synthroid and adipex interactions więcej »


EdcbExisa, dolnośląskie, London

tadalafil tablets 20 tadalafil pronunciation is tadalafil available in the united states więcej »


Ahrrunide, dolnośląskie, London

can atorvastatin be cut in half atorvastatin for cholesterol why do you have to take lipitor at night? więcej »


Dodaj własną firmę

Zostań partnerem serwisu ZGON.PL

Wymiana linków Reklama partnerska(portal - auta)