Firmy -->
facebook zgon

Zmarł arbiter pobity przez młodego piłkarza w USA

W szpitalu w amerykańskim Murray na przedmieściach Salt Lake City zmarł arbiter piłkarski pobity przez młodego zawodnika. To już drugi taki przypadek w ostatnim czasie, poprzedni miał miejsce w Holandii.

46-letni Ricardo Portillo został uderzony w głowę przez bramkarza drużyny szkolnej, ukaranego wcześniej żółtą kartką. Arbiter upadł na boisko i stracił przytomność. Mimo wysiłków lekarzy nie przeżył.

Zatrzymanemu przez policję 17-latkowi, uczestnikowi rozgrywek szkolnych Eisenhower Junior High School w Taylorsville, grozi kara dożywotniego więzienia.

To już drugi w ostatnich miesiącach podobny przypadek. Na początku marca pobity przez kilku 15- i 16-letnich piłkarzy amsterdamskiego klubu Nieuw Sloten został holenderski sędzia 41-letni Richard Nieuwenhuizen. Kilka godzin później zasłabł i został odwieziony do szpitala. Następnego dnia wieczorem zmarł na skutek urazu mózgu.

źródło: Onet.pl


« powrót

Ostatnio dodane firmy

Zakład Pogrzebowy Magnolia , wielkopolskie, 77-400 Złotów

Kompleksowe usługi pogrzebowe: - obsługa pogrzebów wszystkich wyznań, - pomoc w załatwieniu formalności, - pomoc w organizacji pochówków, - pomoc... więcej »


sprzatanie24.com, mazowieckie, Warszawa

Profesjonalne usługi z zakresu sprzątania i dezynfekcji po zgonie. Działamy na terenie całego kraju, posiadamy wieloletnie doświadczenie w usługach sprzątania... więcej »


EnwcViref, dolnośląskie, Shekhupura

synthroid reaction to alcohol synthroid eye problems synthroid and adipex interactions więcej »


EdcbExisa, dolnośląskie, London

tadalafil tablets 20 tadalafil pronunciation is tadalafil available in the united states więcej »


Ahrrunide, dolnośląskie, London

can atorvastatin be cut in half atorvastatin for cholesterol why do you have to take lipitor at night? więcej »


Dodaj własną firmę

Zostań partnerem serwisu ZGON.PL

Wymiana linków Reklama partnerska(portal - auta)