Firmy -->
facebook zgon

Łódź: 15-latek prawdopodobnie zaczadził się podczas kąpieli

15-letni chłopiec zmarł w niedzielę wieczorem podczas kąpieli w jednym z mieszkań w Łodzi. Przyczyną śmierci nastolatka było prawdopodobnie zatrucie tlenkiem węgla ulatniającym się z piecyka gazowego w łazience.

Do tragedii doszło wieczorem w jednym z mieszkań w wielorodzinnym domu przy ul. Skalnej w Łodzi.

Jak poinformowała rzeczniczka łódzkiej policji podinsp. Joanna Kącka ustalono, że mieszkający wraz z 60-letnią babcią 15-latek, wieczorem poszedł się kąpać.

Po kilkunastu minutach babcia zapukała do drzwi łazienki, a gdy chłopiec nie odpowiadał, zaniepokojona weszła do środka. Znalazła wnuczka w wannie pod wodą. Powiadomiono straż pożarną i pogotowie.

Jak powiedział PAP rzecznik łódzkich strażaków Arkadiusz Makowski, ratownicy wyciągnęli chłopca z wanny i rozpoczęli reanimację. Niestety, pomimo trwającej w sumie ponad 40 minut reanimacji, nastolatka nie udało się uratować.

Strażacy stwierdzili znaczne przekroczenie w łazience dopuszczalnego poziomu stężenia tlenku węgla. Czad ulatniał się z piecyka gazowego do podgrzewania wody; prawdopodobnie w pomieszczeniu nie było właściwej wentylacji.

Na miejscu trwają oględziny; ostateczna przyczyna zgonu nastolatka znana będzie po przeprowadzeniu sekcji zwłok. Ze względu na stan zdrowia nie można było dotąd przesłuchać babci chłopca.

źródło: Onet.pl


« powrót

Ostatnio dodane firmy

Zakład Pogrzebowy Magnolia , wielkopolskie, 77-400 Złotów

Kompleksowe usługi pogrzebowe: - obsługa pogrzebów wszystkich wyznań, - pomoc w załatwieniu formalności, - pomoc w organizacji pochówków, - pomoc... więcej »


sprzatanie24.com, mazowieckie, Warszawa

Profesjonalne usługi z zakresu sprzątania i dezynfekcji po zgonie. Działamy na terenie całego kraju, posiadamy wieloletnie doświadczenie w usługach sprzątania... więcej »


EnwcViref, dolnośląskie, Shekhupura

synthroid reaction to alcohol synthroid eye problems synthroid and adipex interactions więcej »


EdcbExisa, dolnośląskie, London

tadalafil tablets 20 tadalafil pronunciation is tadalafil available in the united states więcej »


Ahrrunide, dolnośląskie, London

can atorvastatin be cut in half atorvastatin for cholesterol why do you have to take lipitor at night? więcej »


Dodaj własną firmę

Zostań partnerem serwisu ZGON.PL

Wymiana linków Reklama partnerska(portal - auta)